filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • CHARLOTTE GRAY dvd
    CHARLOTTE GRAY dvd

CHARLOTTE GRAY dvd film edice DVD HIT INTERSONIC

Kód zboží: pošetka

Válečný romantický film drama

  • Cena:29,00 Kč
  • Původní cena:49,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

CHARLOTTE GRAY dvd film edice DVD HIT INTERSONIC

DVD HIT Drama

CHARLOTTE GRAY
Válka obrátila její život naruby.
 
Příběh obyčejné ženy v neobyčejných podmínkách, jejíž život válka obrátila naruby. V titulní roli podává strhující výkon Cate Blanchett. Pozoruhodná je ale i podmanivá kamera Diona Beebeho, malující tlumeně pastelovými barvami atmosféru francouzského venkova.

Rok 1943, válka je v plném proudu. Na území jižní Francie, za nepřátelskou linii, seskakuje mladá Skotka Charlotte, příslušnice zvláštních britských jednotek. Jen ona ví, že má dvě poslání. Oficiální je spojit se s francouzským hnutím odporu a pomáhat v boji proti Němcům. To soukromé je najít Petera, s nímž prožila krátký milostný románek. Petera, jehož letadlo bylo sestřeleno právě nad jižní Francií a který je nezvěstný. Výcvik, který Charlotta prodělala, ji připravil téměř na vše. Jen ne na každodenní tragédie, jichž bude svědkem. Na bolest, kterou nebude moci utišit. Ani na to, že její válečný úkol, vyžadující změnu identity, změní i ji... Filmový přepis stejnojmenného bestselleru Sebastiana Faulkse z roku 1998, který ve správném poměru namíchal koktejl z lásky, války, špionáže, kolaborace, napětí, strachu i neokázalého hrdinství.
 
hrají: Cate Blanchett, Billy Crudup, Michael Gambon
režie: Gillian Armstrong
  

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz