filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

  • Klasické filmové pohádky 5. KOLEKCE
    Klasické filmové pohádky 5. KOLEKCE

Klasické filmové pohádky 5. KOLEKCE 3 DVD Princ a Železný Jan, Dobrodružství dřevěného panáčka, Vyměněná královna

Kód zboží: plastový box

Červená Karkulka, Modré světlo, Loutkář a čert

  • Cena:98,00 Kč
  • Původní cena:149,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Klasické filmové pohádky 5. KOLEKCE 3 DVD Princ a Železný Jan, Dobrodružství dřevěného panáčka, Vyměněná královna

Klasické filmové pohádky V.

3 DVD obsahující 3 klasické filmové pohádky:

Princ a Železný Jan
O princi, jenž opustil nádheru zlata a získal bohatství svobody a lásky!Železný Jan vládne lesům a dbá o to, aby lidé žili s přírodou v míru a přátelství. Jeho úhlavním nepřítelem je zlomocný Černý myslivec, který ho uvrhne do temného vězení skal. Princ Jáchym vrátí vládci lesů svobodu. Neobstojí ve zkoušce a nemůže zůstat v jeho království. Vydává se na cestu do sousední země a setkává se s princeznou Ulrikou, pro jejíž lásku podstoupí nerovný boj s proradným Černým myslivcem. Železný Jan splatí v rozhodné chvíli svůj dluh a pomůže mu zvítězit nad lstivým nepřítelem.

Dobrodružství dřevěného panáčka
Klasická filmová pohádka podle knihy Pinocchiova dobrodružství!Filmové zpracování jedné z nejoblíbenějších pohádek. Starý řezbář si vyrobí dřevěného panáčka. Loutka s dlouhým nosem ožívá a stává se z ní neposlušný a zlobivý kluk. Během svých neuvěřitelných dobrodružství se dřevěný panáček ocitá často v nebezpečí a uniká nejrůznějším nástrahám. Pozná řadu hodných i zlých lidí a taky hodnotu opravdového přátelství.

Vyměněná královna
Klasická filmová pohádka o zlé královně a její hodné dvojnici!Na jednom zámku žije rozmarná a pyšná královna, která každé ráno budí své království ránou z děla. Dělová koule končí pravidelně na dvoře chudého kováře. Kovářova žena je k nerozeznání podobná královně. Všimne si toho dvorní šašek a vymyslí tajný plán. Jedné noci dojde k výměně obou žen a královna se ocitá v malé kovárně. Musí si zvykat na život mezi prostými lidmi a poznává těžké živobytí svých poddaných. Zatímco hodná kovářka si na trůně získává oblibu všech jako spravedlivá vládkyně, královnu čeká těžká cesta za nápravou a polepšením.

Zvuk DD 2.0: česky, Obraz: 4:3 Délka: 80+72+72 minut

Balení: palastický box na 4 DVD

 

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz