filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - vánoční koledy - eshop film.kup-si.cz

Mušličky 4 DVD HIT

Kód zboží: pošetka

animovaný vzdělávací seriál

  • Cena:19,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

Mušličky 4 DVD HIT

Mušličky dvd 4

Animovaný seriál, který učí děti vztahu k přírodě. Nezbedný klučina Shelldon je malý mořský korýš, který se s adoptivními rodiči přestěhuje do Krunýřova. Tady se svými novými kamarády – nebojácným krabem Hermanem a roztomilou mušlí holčičkou Connie - objevuje dosud nepoznaný svět.

10. Pošli to dál Connie se zapojila do podpory nové akce "Lepší Krunýřov", která má přimět obyvatele, aby k sobě byli ohleduplní a milí. Se vší vervou prosazuje takzvanou „Pošli to dál“ kampaň. Každý dobrý skutek budiž předán dál. Cokoliv milého se vám přihodí, předejte někomu dalšímu. Její nejbližší kamarádi Shelldon a Herman nesdílejí její nadšení, a proto se na ně Connie zlobí. Nakonec zjistí, jak je důležité respektovat něčí rozhodnutí. 11. Guru oceánu Velká sláva, starosta Lusk má dnes narozeniny. Slaví snad každý z Krunýřova. Pamětníci vzpomínají, jak Lusk neváhal v mládí využít svou magickou sílu, aby město zachránil před predátory. Naši dva kamarádi se rozhodnou starostu stopovat, aby zjistili jak funguje jeho nadpřirozená moc. Stopy vedou do kanceláře. Uvnitř vůbec nikdo není, jen vzadu jsou pootevřené dveře... 12. Já, Shellbot Profesor Shell sestrojil robota. Naprogramoval jej tak, aby vyhověl každému přání a ulehčil tak všem život. Shellbot však nedokáže rozeznávat tón a barvu řeči. Plní vše, co je řečeno, a nadělá tak víc škody než užitku. Obyvatelé viní profesora z nastalých škod. Jednoho dne Shellbot uslyší, že by bylo nejlepší odstranit profesora…Splní i tentokrát prazvláštní "rozkaz"?


režie: Dr. Jirayuth Chusanachoti

DVD film.kup-si.cz


ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz