filmy na DVD - animované filmy pro děti, nejlepší české komedie - dobrodružné historické a akční filmy - kolekce filmů na DVD - eshop film.kup-si.cz

  • VELKÝ ŠÉF
    VELKÝ ŠÉF

VELKÝ ŠÉF dvd slimbox

Kód zboží: slimbox

film krimi komedie

  • Cena:69,00 Kč
  • Původní cena:99,00 Kč
  • Dostupnost: Skladem
Množství:

VELKÝ ŠÉF dvd slimbox

Jean-Paul BELMONDO  BOURVIL  Eli WALLACH  David NIVEN
VELKÝ
ŠÉF
 
Speciální vlak byl pověřen přepravou tajných fondů NATO z Paříže do Bruselu. Na obou stranách kanálu dochází k důmyslným spiknutím, jak se peněz zmocnit: na francouzské straně je to Arthur, vynalézavý darebák a jeho kumpán Anatole; na britské straně je to Brain, brilantní podvodník, muž s mimořádně velkým mozkem, který podle zprávy britské policie ve chvílích usilovného přemýšlení neudrží hlavu zpříma. Se svým týmem specialistů je připraven na zahájení akce. Oba gangy si však naplánovali loupež na stejný den i stejnou hodinu!
 
Režie Scénář: Gérard Oury
Hrají:
Jean-Paul Belmondo, Bourvil, David Niven, Eli Wallach, Silvia Monti, Yves Barsacq, Patrick Préjean, Pierre Tornade, Guy Delorme, Robert Dalban, Raymond Gerôme, Dominique Zardi, Henri Attal, Mario David, Jean Droze, Henri Génés, Paul Mercey, Jacques Balutin, Raoul Delfosse, Max Montavon, Sophie Grimaldi, Pierre Roussel, Roger Lumont, Micha Bayard, Gérard Hernandez, Fernand Guiot, Marcel Charvey, královna Alžběta II. 
 
Zvuk 2.0: česky francouzsky 
Titulky: české 
Obraz: 16:9 
Délka: 114 minut 
 

DVD film.kup-si.cz


Naposledy přidáno

ODKAZY

pody.cz www.sport.out-door.cz Prodej filmů na DVD funkční obleceni.out-door.cz